Manipulace s miminkem


Nevíte, jak správně chovat svoje miminko?

Chcete své děťátko nosit tak, abyste mu usnadňovali jeho vývoj a nebrzdili ho v něm?


Tak přesně to se naučíte v kurzu manipulace s miminkem.


Miminko stráví v naší náruči spoustu nádherných chvil. 

Věděli jste, že správné otáčení, zvedání, nošení a pokládání podporuje miminko v jeho správném vývoji? V tom, aby krásně "páslo hříbátka", otáčelo se na bříško a lezlo???


Manipulace s miminkem hraje významnou roli ve vývoji dítěte. Při správné manipulaci miminko zapojuje přesně ty svaly, které potřebuje pro správný vývoj a vývojové dovednosti mu usnadňuje. Zároveň se při nošení uspokojuje i psychicky, protože má dobrý rozhled.


Kurz manipulace je možné absolvovat  mezi 3 týdny - 4 měsíci věku miminka, ideálně mezi 3-6 týdny věku miminka, popř. ještě před porodem. A naučíte se zde již zmiňované dovednosti - jak dítě otáčet, zvedat, nosit, pokládat a v jakých pozicích si s ním hrát. 


  • doba trvání - 90 minut

  • co s sebou: 2 přebalovací podložky, látková plena, oblíbená hračka, dudáček (pokud dítě používá), rodič pohodlné oblečení

  • cena: 1400 Kč 

  • kurzy probíhají v Crimedu a v AquaBella Baby Clubu v Poděbradech

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení.  

RECENZE:


Manželé Menclovi

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělý kurz vaničkování, který u Vás naše Sofinka absolvovala.

Od první hodiny se nám líbilo, jak jste se k Sofince chovala, komunikovala s ní a vaničkovala. 😊 Sofince jste byla také sympatická, protože u Vás nikdy neplakala a vždy se usmívala, byla klidná a spokojená. Rovněž Vám moc děkujeme za nesmírně cenné rady ohledně manipulace s miminkem a správného psychomotorického vývoje. Vámi doporučené cviky jsme doma poctivě cvičili a po krátkém čase bylo zlepšení dobře viditelné. Dále se nám líbilo, že jste Sofince během vaničkování vždy zpívala. Všech 6 hodin bylo pro nás přínosných a pokaždé jsme se na vaničkování těšili. 😊 Zážitky z vaničkování předáváme dál a rádi Vás doporučujeme ostatním. Přejeme Vám mnoho úspěchů a spokojených dětí na Vašich kurzech